Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi môj ani nie trojročný syn prenastavil na mobile lokalitu na Bukurešť. Aj som ju v nastaveniach vymazala, mobil resetla, stále je tam a neviem sa jej zbaviť. Mobil mi ukazuje o hodinu viac, búrky a denné teploty okolo 8 stupnov. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, to som mal šestnásť a bol som prvák na strednej, boli sme na koncoročnom výlete a tam som zle vyhodnotil situáciu. Príliš neskoro som sa vydal z pieskového ihriska, kde sme hrali volejbal, na wecko, v polceste som sračku pustil do kraťasov, áno, origoš posranie sa v priamom prenose, keď oproti šli nejakí dvaja údržbári. Zostávalo už len dôjsť do izby (bola našťastie odomknutá a nikto v nej nebol) a osprchovať sa. Ten smrad sa vetral ešte pol dňa a moja hrdosť bola tiež v riti. Celé zle.
Celé zle
Včera som dala žiakom písať písomku, pričom som ich rozdelila na skupiny A a B, aby nemohli odpisovať. Dnes pozerám, že všetky odovzdané písomky majú skupinu A. Celé zle.
Celé zle
Dnes som opísal celú maturitu od spolužiačky. Boli sme iné skupiny. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme písali maturitu. Ako jediná z triedy som čítala Hamleta od Shakespeara. Na maturite bola z neho ukážka a otázka, ku komu sa Hamlet prihovára. Na túto otázku, už po odovzdaní, sa ma pýtali spolužiaci a s istotou som odpovedala: predsa Ofélia! A potom ten pocit, keď som zistila že som napísala meno Fiona. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa zobudila s teplotou 37,8. Všetci moji spolužiaci teraz píšu maturitu, len ja ležím doma chorá a budem musieť ísť na náhradný termín. Celé zle.
Celé zle
Včera v škole som si cez prestávku pozeral na tablete reklamu na nový diel seriálu Horná Dolná (na Markíze). V reklame nejakého človeka s trombónom komicky zhodia z plota, takže som sa rozrehotal. Nanešťastie išla okolo učiteľka a dala mi poznámku "že sa v škole zabávam na cudzom nešťastí". Celé zle.
Celé zle
Včera v škole presvedčili spolužiaci moju dcéru, že sekundové lepidlo je tiež super ako balzam na pery. Vyskúšala to. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, hodina nemčiny. Učiteľka zadala úlohu a čakala, že ju vyplníme na hodine. Jeden môj spolužiak sa neustále bavil, tak sa ho spýtala: "Marek, už si to robíš?" (akože úlohu). On odvetil, že už si to píše. Ona na to: "Tak si to rob ústami, nie rukami.." Nejako si neuvedomila, ako to vyznelo. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi na hodine dejepisu. Učiteľ rozdelil piatakov na niekoľko skupín a každej dal drevené valčeky, drevené kvádre, povraz a pravítko, s ktorými mali napodobniť presúvanie kvádrov pri stavbe egyptských pyramíd. Keď jedna zo skupín začala experimentovať s predmetmi inak ako bolo v učebnici, učiteľ bez toho, aby si uvedomil iróniu, povedal: Na experimenty budete mať čas počas prestávky. Teraz je čas na vedu. Celé zle.
Celé zle