Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som sa od spolužiačky dozvedela, že "nie je fér, že slováci študujú v Česku zadarmo, že nás tu je priveľa a že im kradneme miesta v školách". Asi dva mesiace som sa čudovala, prečo sa so mnou v škole nikto nerozpráva. Po jej vyjadrení sa mi to vyjasnilo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som nemala domácu úlohu. Príbeh, že domácu úlohu mi zožral pes sa už dnes nenosí, veď všetko sa robí na počítači. Moji domáci maznáčikovia mi preto včera večer kým som bola preč pripravili lepší: Mačka mi prehrýzla napájací kábel k notebooku, škrečok mi rozkúsal USB kľúč a pes sa mi vycikal na klávesnicu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som si podal na štúdijné oddelenie žiadosť. Každý deň som pozeral do AIS (akademický informačiný systém) či mi ju vybavili a stále nič. Tak som sa včera vybral na študijné. Tam mi teta povedala vraj som slepý a lenivý a neviem si to v AISe pozrieť. Žiadosť mi schválili akurát v ten deň ráno. Celé zle.
Celé zle
Dnes som na jazykovke povedal naschvál primitívnu chybu. Nikto si to nevšimol. Ani učiteľka. Celé zle.
Celé zle
Včera na hodine výtvarnej výchovy som dala študentom zadanie nakresliť "zvláštnu postavu človeka". Jeden zo študentov nakreslil mňa s bičom v ruke v sado maso kostýme. Celé zle.
Celé zle
Tento mesiac som prestúpil z STU na SPU. Myslel som si, že bude ľahšia, ale predmety tie isté, učitelia rovnaký prístup a aby toho nebolo málo, tak na STU je Ečko už za 56%, u nás až za 64% . Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som potrebovala dozbierať v triede peniaze za pracovné zošity a jeden zábudlivý chalan ich znova nedoniesol. Na moju radu, aby si to napísal niekam, čo doma určite vytiahne, som dostala odpoveď od jeho spolusediaceho: „Pani učiteľka, na to sa zle píše.“ Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola z mojich intenzívnych hodín karate už taká zblbnutá, že som sa poklonila učeteľovi chémie, keď ma vyvolal k tabuli. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie mi mali študenti odovzdať ročníkové projekty. Jeden z nich bol výnimočne dobrý a možno by som si ani nevšimol, že je celý skopírovaný z internetu, keby tam dotyčný nenechal na konci link "Späť na hlavnú stránku". Celé zle.
Celé zle
Dnes som dceýrke podpisoval v žiackej knižke jednotku za diktát z angličtiny. Ona si tam napísala "Dyktát A.J." a učiteľka doplnila jednotku a podpis. Celé zle.
Celé zle