Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som vyštudoval som vysokú školu a dostal som sa hneď do vedenia podniku. Zistil som, že všetko čo som sa naučil mi je na prd. Všetko v práci sú pre mňa nové pojmy, ľudia podo mnou riešia všetko namiesto mňa, pretože mám len teoretické znalosti a v praxi mi je to na ho***. Celé zle.
Celé zle
Dnes si ma jeden z mojich žiakov pridal medzi priateľov na Facebooku. Chcela som byť milá, tak som to akceptovala. Chvíľu na to sa začal prehrabávať všetkými mojimi fotkami a tagovať sa ako moje prsia. Celé zle.
Celé zle
Včera som bol v prvý krát škole v Nemecku na Erasme. Uprostred areálu univerzity máme rozložený utečenecký tábor. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň sme stretli maminu kamarátku, ktorá sa ma opýtala, kedy budem maturovať. Dnes som mal magisterské štátnice. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomil, že moja jediná príprava na zajtrajší test z francúzštiny bola, že som včera pozeral francúzske porno. Celé zle.
Celé zle
Dnes po 3 rokoch mimo školy stále nerozumiem, ako sa na gymnázium dostala polovica mojich vypatlaných spolužiakov. Celé zle.
Celé zle
Tento rok som sa prihlásila na zahraničnú stáž. Moja práca by mala byť na recepcii + administrácia v penzióne. Na rannej smene pripravujem raňajky, upratujem kuchyňu a jedáleň, umývam riad a nakoniec vynášam smeti. Táto stáž nám mala dať praktické skúsenosti v odbore, ktorý študujeme. Študujem manažment. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli na promóciách. S vyznamenaním promoval absolvent Antálek. Asi im v zozname vypadlo písmeno, lebo ho zavolali "inžinier Robert Análek". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma moja 17-ročná dcéra snažila presvedčiť, že Texas je v Mexiku. Keď som vytiahol mapu a ukázal som jej, že nemá pravdu, naštvala sa a na svoju obranu povedala, že nie každý musí byť génius v "geometrii". Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali v škole veľkú 2-hodinovú písomku z matiky. Pri väčšine otázok som ani netušil ako začať, tak som to za 20 minút vzdal, odovzdal som skoro prázdny papier a išiel som preč. Všetci spolužiaci si teraz myslia že som génius, keď som tak rýchlo stihol a chcú aby som ich doučoval. Celé zle.
Celé zle