Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dávnejšie sme mali prednášku, a keď sa prednášjúcemu minula krieda, zahlásil, že sa opýta vo vedľajšej učebni. Naša učebňa mala dva vchody. Vyšiel prvým, a o chvíľu vošiel druhým, s otázkou či máme kriedu. Na to sa všetci začali smiať a odpovedali, že nie. Odišiel. Vrátil sa druhým vchodom, a oznámil, že ani vedľa nemajú kriedu. Všetci sme sa smiali, no aj tak mu to nedoplo. Celé zle.
Celé zle
Včera som spoznal rodičov mojej priateľky na divadelnej hre kde hrá jej sestra. Vo chvíli ako som sa predstavoval som si uvedomil, že jej otec ma skúšal pri talentovkách. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som si kúpil v obchode nektarinku. Keď som si ju v škole umyl s tým že ju idem zjesť, tak po druhom odkusnutí som odtrhol kúsok kôstky, odkiaľ vyliezli dvaja ucholaci. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi kamoška povedala aby som si oholila nohy lebo som strašne chlpatá. Som blondínka a mám veľmi svetlé chlpy na nohách. Kamoška je brunetka a má hormonálnu poruchu pri ktorej je ,,trošku,, viac ochlpená. Celé zle.
Celé zle
Včera ráno som mal maturu z matiky. Celý týzdeň som mal rôzne predmety okolo obeda, len včera matiku o 7:20. Zobudil som sa 6:58. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi končí akademický. Zjedla som všetko, čo sme mali, našla niekoľko fajn pesničiek, pozrela si tucet filmov, zopár častí seriálov. Viem 4 otázky zo 60, o dva dni maturujem. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa celú noc učil na skúšky. Aby som mohol byť hore, vypil som asi liter kávy. Nakoniec sa mi to vypomstilo a namiesto dvoch ranných testov som celé ráno strávil na záchode. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som mala komisionálnu skúšku z informatiky a mala som sa učiť 250 strán. Naučila som sa úplne celú teóriu, ktorú som mala vedieť. Prídem na skúšku a profesor sa rozhodol mi dať prax a otázky len z prvej strany. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma prijali na externé na výšku, kam som fakt chcela ísť a tešila sa. Zároveň mi oznámili, že poplatok za semester zdvihli viac než dvojnásobne, takže si to nemôžem dovoliť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme písali zápočet, na ktorý som sa učila niekoľko dní zo 400 stranovej knihy. Otázky boli zo 600 stranovej rozšírenej verzie. Celé zle.
Celé zle