Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som sa 3 hodiny učil chémiu, lebo dnes sme z nej mali písať písomku. Okrem toho som sa nič nenaučil. No naši milí profesori to akurát tak pekne vystihli a dostal som 4 zo španielčiny, 5 zo slovenčiny a ešte k tomu som aj tú chémiu pokazil. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa vrátila z Turecka z 5-dňového výmenného pobytu, nemám dobraté učivo a tento týždeň píšeme 6 testov. Celé zle.
Celé zle
Dnes som hovoril deckám v škole o dôležitosti vzdelávania. Poukázal som na školníka, ktorý šiel práve okolo, že ak sa nebudú poriadne učiť, môžu skončiť ako on. Na to jedna žiačka zdvihla ruku a pripomenula mi, že to je jej otec. Celé zle.
Celé zle
Včera som spolužiakovi poslal link na celezle.sk a aj zopár top hlášok. Dnes sme si porovnávali, kto koľko strán na celezle.sk prečítal. Toľko času sme tomu venovali namiesto toho, aby sme sa učili na skúšky. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som utekal na poslednú chvíľu do školy. V jednej ruke taška na telocvik, do druhej mi mama ešte vo dverách strčila smeti. Igelitku so smeťami sa mi poradilo hodiť do kontiša bez zastavenia, a o 5 minút som už vchádzal do školy. Tesne načas. Jediný problém bol, že som si tašky pomýlil a smeti som mal stále v ruke. V kontajneri skončili moje veci na telocvik. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, na konci minulého školského roku, sme sa rozhodli s dvomi kamarátmi uliať z triedneho výletu. Išli sme spolu do krčmy na jednu vodnú. Poobede, keď sme vodnú fajku chceli zbaliť, nahrnula sa tam celá trieda aj s triednou profesorkou. Keby prišli 5 minút neskôr, boli by sme už preč. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa nám podarilo presvedčiť profáčku slovenčiny, že tento rok vychádza silvester na piatok trinásteho. Celé zle.
Celé zle
Dnes, po pol roku na univerzite, som si spravila tehotenský test. Je to jediný môj test za posledného pol roka, ktorý dopadol pozitívne. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, po mojej stužkovej cca o 6:00 ráno, som išla s kamoškou cez mesto na bus domov. Bola som ešte trochu nalíčená, účes trochu zvädol, ale všimol si ma istý oprotiidúci chlap. Po pár metroch na mňa zavolal : "Hej pekná si, koľko stojíš. 300, 500?" Ja samozrejme ešte v alkonálade som dala: "Toľko nemáš ". A on: "Povedz si cenu, povedz si cenu.!" a vtedy vyšli ľudia z kostola po rannej omši... Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som mal ako praktickú časť diplomovej práce veľmi zložitú simuláciu. Výpočet trval aj niekoľko dní. Pri ďalšomí testovacom výpočte som najprv nastavil všetky parametre, potom som klikol na výpočet, vypol monitor a išiel preč. Vrátil som sa zhruba, keď už mal byť výpočet ukončený. Zapol som monitor, a čakala ma len úvodná hláška: "Subor XXXXX uz existuje. Prajete si tento subor pred spustenim vypoctu prepisat? ANO / NIE" Celé zle.
Celé zle