Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sme písali koncoročnú písomku zo slovenčiny. Všetci sa učili ako draci, veď predsa chodíme na gymnázium. Po tom ako nám profka rozdala 6 stranovú písomku s doplňovačkou sa v polovici nezmyselného a tažkého testu ozvalo "MALA SOM ÍSŤ RADŠEJ NA UČŇOVKU". Celé zle.
Celé zle
Včera som sa vrátila zo školy, kde učím, s obrovskou kyticou od žiakov, ktorí práve zmaturovali, a s veľkou ceduľkou: "Najlepšia triedna". Ukazujem ju synovi, ktorý ledva podvihne zrak od počítača, a hovorí: Najlepšia triedna? To si komu ukradla? Celé zle.
Celé zle
Dnes som u nás na fakulte robil dozor na písomke, kde bolo asi 100 študentov a bolo poriadne teplo. Polovica študentov o dezodorante asi nikdy nepočula, naopak druhá polovica mala na sebe asi celú drogériu. V tomto pekle som musel stráviť 3 hodiny. Celé zle.
Celé zle
Dnes v škole: "Pani profesorka, dnes má dôjsť nejaká kontrola?". Neviem o tom, prečo? "Na záchode je mydlo, WC papier a utierky na ruky... " Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň som dostal 4-ku z matematiky, pretože podľa našej matematikárky 3 + 3 + 2 + 2 body za príklady dáva spolu 5 bodov z písomky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal písať z troch predmetov písomku, tak som sa na ne ako tak pripravil, ale nakoniec som z nejakého dôvodu nepísal ani na jednom. Namiesto toho som písal na štvrtom, na ktorý som sa vôbec neučil. Celé zle.
Celé zle
Dnes po skúškach som si na intráku dal do vody variť párky a išiel ešte na izbu a počúval hudbu. Po 1 a pol hodine som sa zobudil a zistil som, že párky som privaril ku dnu hrnca. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň se mali ústnu skúšku zo španielčiny, počas ktorej som dostal úplné okno a nevedel som zo seba dostať ani pol slova. Učiteľka ma chcela podporiť tak mi povedala, že veď nech poviem prvé, čo ma napadne. Ako som bol vystresovaný, vyšlo zo mňa "Eeeej, Macarena!". Celé zle.
Celé zle
Dnes, keď som stál v škole pred automatom, si baba predo mnou zvolila možnosť, ktorá už vnútri nebola, takže jej to vcuclo peniaze a nič jej nevyliezlo. Strašne som sa jej smial a pomyslel si, ako to vlastne môže niekto spraviť. Následne som si namiesto D10 zvolil D1... Nič tam nebolo... Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som počas učenia musela pri písaní na tabuľu vyliezť na stoličku, aby som dočiahla. Nie len že som z tej stoličky spadla, ešte som si pri tom aj roztrhla nohavice. Študenti mi samozrejme nič nepovedali, takže som celý zvyšok hodiny učila s holým zadkom. Celé zle.
Celé zle