Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes dokončujem bakalársku prácu a zamýšľam sa nad tým, či by im nestačila napisana perom, keďže vo worde je to jedna španielska dedina. Celé zle.
Celé zle
Dnes som začala písať diplomovku. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň sme mali v škole 2-hodinovú písomku. Počas nej nás prišla strážiť zastupujúca profesorka, ktorá celý čas chodila okolo môjho stola. Na tom by nebolo nič zlé, keby aspoň na chvíľu prestala prdieť. Celé zle.
Celé zle
Dnes išli spolužiaci preložiť slovíčka na nemčinu z druhej kapitoly. Prefotili slovíčka z tretej. Išli traja. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozprával v škole s kamarátom a doberal som si ho, lebo má plnoštíhlu priateľku. Na to mi odpovedal, že no čo... v zime zahreje a v lete hádže tieň. Tak som reagoval ako správny chlap a začal sa smiať. Problém bol v tom, že v tom momente som pil colu, takže mi prepláchla dutiny a v momente som sa povracal pred 20timi ľuďmi v študovni. So smiechom a plačom zároveň, som nelenil a ešte jednu šablu hodil. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola prvý krát v našej fakultnej knižnici. Pani knihovníčka mi ale povedala, že knihy si budem môcť požičať až vtedy, keď uhradím pokutu 80,- Eur za neodovzdané knihy ešte z roku 1990. Narodila som sa v roku 1993. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sa môj kamarát tak ponáhľal z internátnej izby, že vyštartoval ako raketa. Dvere boli pootvorené a chcel ich obísť, no v behu sa mu zakvačilo putko na nohaviciach o kľučku a treslo s ním tak silno o zem, že sme museli volať sanitku. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali v škole Deň Otvorených Dverí. 9 hodín som žiakom vykresľoval superlatívy nášho výchovno-vzdelávacieho zariadenia. Toľko lží som za jeden deň ešte nikdy v živote nepovedal. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami si kamoška v škole fotila selfie. Keď pri tom nasadila duckface, spolužiak vytiahol chlieb a začal jej hádzať omrvinky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bol s kamošom na ich beánii, kde pri vstupe nepustili študentov, ak nemali oblek alebo aspoň sako a slušné nohavice. Včera sme mali beániu našej fakulty. Tak som prišiel v naškrobenej košeli s kravatou a v obleku. Bol som jediný. Všetci na mňa pozerali ako na exota a že na čo sa to hrám. Celé zle.
Celé zle