Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi na hodine čítania. Dve dievčatá sa snažili čítať čítanku, keď ich zrazu zaujala lízanka, ktorá náhodou ležala na lavici a ktorá mala na obale vytlačenú hádanku. Keď sa deti pokúsili po písmenkách prečítať hádanku, ktorá ich skutočne zaujímala, pani učiteľka im lízanku zobrala a povedala: Lízanku teraz necháme tak, aby ste si mohli dočítať svoje písmenká v čítanke. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som cestoval na intrák a vonku dosť pršalo. Po ceste som sa ešte zastavil u kamaráta. Zaparkoval som na chodníku vedľa cesty. Keď som vystúpil, išiel som niečo zobrať z kufra. V tom prešlo okolo auto, zobralo to cez mláku a ja som bol zozadu celý mokrý. Keď som sa otočil s nadávkou na jazyku za tým autom, prešlo druhé, zobralo to tiež cez tú mláku, tak aby mi nebolo ľúto bol som mokrý aj z predu. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno sa u nás na intráku niekto zamkol v kúpeľni, do ktorej sa vchádza z dvoch strán bunky a keď odišiel, zabudol odomknúť dvere z našej strany. Nevedela som sa im už doklopkať a musela som ísť do školy bez akejkoľvek návštevy wecka a kúpeľne. Celé zle.
Celé zle
Tento rok máme v škole retardovaného spolužiaka, ktorému neuveriteľne smrdi z huby. Bohužial má protekciu a kedže je podľa triednej "veľmi citlivý chlapec", nemôžeme mu to povedať, lebo by to bolo šikanovanie. Celé zle.
Celé zle
Dnes nám učiteľ na prednáške hovoril, že na škole je jeden profák, ktorý skúša poznávanie vtákov len tak, že ukáže nohy vtáka a strašne rád na tom vyhadzuje študentov. Jedného študenta vraj tiež takto vyhodil a chcel vedieť jeho meno. Dotyčný študent mu ale len ukázal nohy a víťazoslávne odišiel preč. Celé zle.
Celé zle
Dnes by som sa mal učiť na zajtrajšie zápočty, ale ja si namiesto toho čítam tieto príbehy. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som videla obrázkový vtip, že "na jednu stranu potrebujem 10 minút, za koľko si prejdem 1209 stran?" Dnes som to naozaj zažila. Medicína. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie ked bol piatok 13., mali sme akurát chémiu. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby sa nespustili sirény. Hned vedľa nás sú Mochovce. Dúfali sme, že je to len cvičenie. V tom učiteľka chémie zahlásila: "Hahaha, piatok 13. a buchnú Mochovce." Milo sa usmiala... no my sme sa veľmi nesmiali. Našťastie to bolo len cvičenie. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som mal cviko z fyziológie. Doktorka, ktorá cviko vedie, sa chcela predviesť a že nám teda ukáže ukážkový odber krvy. Keďže odbery mi nič nerobia a mám pekne viditeľné žily, prihlásil som sa ako dobrovoľník. Doktorka sa vytešovala, že ako dobre to bude vidieť. Keď išla s ihlou, tak sa jej dobre trisla ruka a normálne som dostal obavy. Ukážkový odber sa jej síce nepodaril, ale zato mi prepichla žilu aj zozadu a dva týždne mi zdobila ruku bolestivá modrina. Celé zle.
Celé zle
Tento rok nám naša škola sľúbila elitné štipendium za splnenie istých podmienok. Dokonca sa tým chválila po celom Slovensku.Tento rok tie podmienky splnilo veľa ľudí, a tak nám povedali, že štipendium nebude . Celé zle.
Celé zle