Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi žiak na chodbe vykrýkol vulgarizmus, tak som ho upozornila, že sa má správať slušne, a že či ho to rodičia učili. A on: "Rodičia nie, ale český prezident.". Celé zle.
Celé zle
Nedávno som išiel v MHD. Predomnou stála jedna baba, fakt pekná. Nižšia, velké kozy, chudé brucho, a svalnatejšie nohy a zadok. Dodal som si odvahy a oslovil som ju, zalichotil som jej že má veľmi peknú postavu a spytal sa jej či by sme dakedy dakam nešli. Ona na mna začala škaredo pozerať. Mne to nedalo a obzrel som si ju ešte raz. Bola to moja bývala spolužiačka, ktorá odišla pred 3 rokmi, lebo som ju šikanoval za jej postavu. Jej postava sa vôbec nezmenila. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa so spolužiakom smiali na tom, že učiteľka hovorí akoby plakala. V tom nám oznámila, že keď bola v pionierskom tábore, krájala cibuľu. Celé zle.
Celé zle
Dnes prišiel do škôlky kde pracujem klaun. Najprv nastalo hrobové ticho, a potom strašný rehot, keď si všetci všimli, že má rovnaké tričko ako ja. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi volali zo školy, že môj syn bude mať zrejme dvojku zo správania. Na kopírke si totiž odfotil vtáka a kópie rozvešal po celej škole namiesto šípok označujúcich únikové východy. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som videl na kúpalisku moju učiteľku slovenčiny v bikinách. Má 68. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme mali na cviko z podnikania pripraviť podnikateľský plán. Cvičiaci upozorňoval, že sa bude hodnotiť aj inovatívnosť, a že nechce aby zas všetky plány boli na založenie reštaurácie, ako to bolo po minulé roky. Náš tím sa rozhodol prísť s plánom pre upratovaciu spoločnosť špecializujúcu sa na čistenie priestorov po vraždách. V USA také firmy fungujú, u nás je podľa všetkého diera na trhu. Dostali sme najmenej bodov, lebo sme vraj zadanie nezobrali vážne. Najlepšie hodnotený bol podnikateľský plán na pizzériu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme písali písomku z matiky. Profáčka nás rozdelila do skupín, aby sme neopisovali. Štandardne A vľavo, B vpravo. Už sme to mali vymáknuté - stačilo písať so susedom rovnakú skupinu B a lavica pred nami skupinu A. Zohratá partia. Počty písomiek v skupine sedeli, na nič sa neprišlo. V očakávaní dobrej známky na najbližšej hodine profáčka začala s úvodom: "Písomka dopadla výborne, ale máme tu štyroch podvodníkov, ktorí dostali päťky.". Vytiahla papier: "Tu som si cez písomku zakreslila, ako ste sedeli..." Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme sledovali nočnú oblohu, či bude Mars väčší ako mesiac, lebo sestre niekto preposlal mail s powerpointovou prezentáciou, kde to vysvetlovali. Predstavenie sa nekonalo. Bol to hoax. Celé zle.
Celé zle
Nedávno ma moja učiteľka angličtiny vyhodila z triedy za “hrubé a rušivé” správanie. To som ju len upozornil na to, že by nemala tak okato používať Google Translate na niektoré cvičné vety. Vyzneli ako by ich vytvoril niekto pologramotný. Celé zle.
Celé zle