Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa mi snívalo, že som zjedol obrovskú cukrovú vatu. Keď som sa zobudil, nevedel som nájsť vankúš. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si prisadol gule. Celé zle.
Celé zle
Dnes som meškal do práce a nevedel som nikde nájsť peňaženku. V tom môj prispatý mozog prišiel s úžasnou myšlienkou – skúsim jej zavolať! Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa na slnku naozaj pripiekol. Hľadal som doma niečo s pantenolom, čo by mi pomohlo a jediné čo som našiel malo v sebe aj trblietky. Takže teraz vyzerám ako veľká ligotavá paradajka. Celé zle.
Celé zle
Včera k nám prišla do kozmetického salóna staršia dáma kúpiť si jeden krém. Ukázala som jej menšie balenie aj väčšie za výhodnejšiu cenu. Ona si vybrala menšie balenie, pretože bude „pravdepodobne už po smrti“ kým ho minie. Na to som sa z chuti zasmiala. Ona však ostala úplne vážna. Celé zle.
Celé zle
Dnes som omdlela na parkovisku McDonaldu. Zobudil ma policajt. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa naozaj hrozne pripiekla. Najhoršie sú na tom očné viečka. Žmurkanie môže byť tak bolestivé… Celé zle.
Celé zle
Včera som pozeral Thóra a chcel som vedieť či sa dá naozaj krútiť kladivom ako vo filme. Nebol to najlepší nápad. Skončil som na zemi, v bezvedomí, na dobrú štvrť hodinku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som spadol zo schodov a poriadne si udrel hlavu o stenu. Zúfalí rodičia ku mne hneď pribehli. Škoda, že bolo jasné, že chceli zistiť, či som nepoškodil tú stenu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol na preventívnej prehliadke u doktorky. Všetko bolo OK, už som pomaly vychádzal z budovy, keď na mňa ešte zakričala cez celú chodbu kde bolo asi 50 ľudí: "Ale neuškodilo by vám, ak by ste trochu schudli!". Celé zle.
Celé zle