Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som išla k doktorke s bolesťou hlavy, a tá ma poslala ma psychiatriu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si kúpila bežecké topánky s víziou, že do leta budem vyzerať naozaj dosť dobre. Dnes som si uvedomila, že sa mi to nejako nedarí, lebo som náhodou v jednej z tých topánok zazrela pavučinu a pekne veľkého pavúka. Celé zle.
Celé zle
Dnes som vstala na 6. ráno, aby som bola prvá u doktora. Bola som 24. a čakala som 3 hodiny. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi na ceste do mesta roztrhla "žabka" na nohe. Akurát tá čast medzi prstami, čo vlastne umožňuje jej nosenie. Celé zle.
Celé zle
Včera som si udrela chrbát a celý večer som musela ležať na bruchu, aby ma to nebolelo. Môj priateľ mal z toho strašnú zábavu a celý večer mi plieskal po zadku ako po tamtamoch. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa dočítala, že vaječné bielka sú dobré pre zdravé vlasy, tak som to skúsila. Všetko išlo bez problémov, kým som si neopláchla vlasy horúcou vodou. Bielko sa zdrclo a doteraz si vyberám z vlasov varené vajcia. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som začala brať tabletky, pri ktorých mám problém začať cikať. Vytrénovala som sa, že si pri tom potichu poviem tšššš, a hneď to ide. Dnes v práci som išla vo výťahu, keď tu si kolega podobne z nudy zaššškal. Počúrala som sa tam na hanbu ako malé decko. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si bola v optike po nové okuliare. Videla som s nimi horšie ako bez nich, ale optička tvrdila, že sú presne podla receptu. Potom mi odmerala zrak, a zistila, že mi lekárka omylom napísala plusky namiesto mínusiek. Celé zle.
Celé zle
Dnes poobede som bola navšťíviť tetu v nemocnici. Bolo treba použiť návleky na topánky, tak som si jedny kúpila. Odtiaľ som sa ponáhľala s kamoškou na nákupy. Čakala ma pred vchodom do nákupného centra, a skoro sa rozpučila od smiechu, keď som vystúpila z autobusu obutá v tých modrých návlekoch. Celé zle.
Celé zle
Dnes, keď som si robil hrianky, som si všimol, že na toasteri je nejaký nápis. Nevedel som ho ale prečítať, pretože bol celý pokrytý omrvinkami. Tak som ich z neho prstom zotrel, pričom som sa poriadne popálil. Písalo sa tam: "Pozor, horúci povrch.". Celé zle.
Celé zle