Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno si u nás priateľ nechtiac pri hre monopoly nahlas prdol. Večer mi napísal sms, že k nám už nepôjde a odvtedy sa už tri dni neozval. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mala ísť moja svokra na odborné vyšetrenie, lebo u nej pravdepodobne začína Alzheimer. Zabudla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol na prehliadke u zubára, ku ktorému chodím od malička. Spýtal sa ma, či som už mal 18 rokov. Mám 27. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som na následky bolesti žalúdka vyvracala žlč (už som mala vytrávené), a keď som ju uvidela, dostala som chuť na pomarančový džús, lebo farbou to vyzeralo skoro identicky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som išiel do nemocnice pozrieť moju mamu, ktorú zrazilo auto. Cestou ma zrazilo auto. Celé zle.
Celé zle
Nedávno bol priateľ chorý. Bývame spolu istý čas a tak som sa o neho starala. Nakúpila som mu kamilky, naparoval sa a taktiež som mu z nich urobila čaj. Na to sa začal sťažovať, že ho nepríjemne škriabe v krku a začal hrozne kašlať. Robila som si z neho srandu, nech neumiera na nádchu. Je alergický na kamilky a takmer som ho tým čajom prizabila. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme robili s kolegami menšiu slavu a prišla aj kolegyňa, ktorá nedávno po úraze oslepla. Asi mi práve nefungoval mozog, pretože som ju privítal slovami: "Som rád, že ťa vidím". Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som išiel na stanici na malú. Nestihol som ho ani vybaliť von a k vedľajšiemu pisoáru sa postavil starší pán v obleku. Ja mám celkom problém vymočiť sa, ak pri mne stojí nejaký chlap. Mal ho zjavne aj on, tak sme asi 30 sekund držali vtáky a kukali do pisoárov. Potom povedal "je*** na to vyšti sa prvý" a odišiel pred toalety, kde čakal kým sa vyčúram. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si urobila tehotenský test, pretože už 2 mesiace som nedostala menštruáciu, dosť som pribrala a v poslednej dobe som veľmi náladová. Vyšlo z toho, že som proste iba tučná a náladová. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola u doktorky. V čakárni boli predo mnou len dvaja pacienti. Tešila som sa, že stihnem príjsť načas do práce. V ordinácii boli dlho, ako aj ďalšie tri asi ťažké prípady, čo prišli neskôr a zobrala ich prednostne. Nakoniec som čakala len 3 hodiny. Celé zle.
Celé zle