Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si uvedomil že starnem, keď som si všimol, že mám viac chlpov na hrudi, ako vlasov na hlave. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išla ku gynekológovi, aby mi predpísal antikoncepciu. Doktor mi ale povedal, že ju už nepotrebujem, pretože som tehotná. Celé zle.
Celé zle
Dnes, keď som si ráno ešte zaspatá išla umyť zuby, automaticky som zobrala tubu zo skrinky a naniesla som ju na kefku. Môžem byť rada, že mi nesedelo, že moja zubná pasta je modrá a "vec" na kefke biela. Skoro som si umyla zuby krémom na ruky. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami... cesta vlakom, ja po nočnej, vlak BA-TT čiže sardinkáreň, ledva natlačený na sedačke, unavený zaspávam. Po chvíli ma prebúdza mohutný zvuk... bol to prd, môj. Tie pohľady doteraz nezabudnem... Celé zle.
Celé zle
Včera som na raňajky zjedol niečo, čo mi asi nesadlo. Už po ceste do roboty som sa necítil dobre a stále sa to zhoršovalo. Do roboty som dobehol na poslednú chvíľu, aby som zistil, že pánske WC je zavreté. V panike som našiel druhé, sadol si a konečne urobil, čo som potreboval. Na konci svojho "diela" ešte stále sediac na záchode som sa pozrel na dvere a tam, z vnútornej strany bol oznam s nápisom: "POKAZENÉ - NEPOUŽÍVAŤ". Najhorší deň ever. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno sa mi môj doktor v ambulancii smial, že som sa u neho nakazil chrípkou, keď som mu bol ako ITčkar v stredu inštalovať počítače. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi padol mobil do vriacej polievky. Inštinktívne som hneď strčil ruku do hrnca, aby som ho vytiahol. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa škrabal v nose zapaľovačom. Počas toho som ho nechtiac zapálil... Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že s mojou depresiou je to už naozaj zlé. Našiel som totiž bublinkovú fóliu a nechcelo sa mi ju rozpukať. Celé zle.
Celé zle
Dnes k nám do obchodu prišiel zákazník ktorý šušlal a spýtal sa ma, či máme jednu vec. Ja som mu šušlajúc odpovedal, že nie. Na to sa strašne naštval že si z neho robím srandu, povedal mi že som ***** a odišiel. Ja som si ale srandu nerobil... šušlem totiž tiež. Celé zle.
Celé zle