Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som kúpil v potravinách citróny. Doma na štítku čítam: Citrón - ovocná potravina. Zloženie: obsah citrónu minimálne 75%, voda 22%, kyselina askorbová, ...môže obsahovať stopy arašídov. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa naučila, že ak si natierate mentolový krém na hruď pri nachladnutí, je dobré si potom umyť ruky skôr ako si meníte tampón. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala ísť k obvodnej na kontrolu. Tak ja idem cez ten dážď cez celé mesto, ešte som aj skoro ráno vstávala aby som nebola 150-ta. Prišla som tam a moja obvodná mala dovolenku. Skoro ma vystrelo, keď som to čítala. Tak som išla k lekárke oproti. Pani doktorke som dala papiere, a to som nečakala, že ma tam z*ebe ako sirotu. Po 5 minútach nadávania mi napísala, kedy mám ísť na ďalšiu kontrolu. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma psychiater spýtal, či sa necítim zle kvôli mojej váhe. Povedal som, že nie. Vyzeral dosť prekvapene a jeho reakcia bola: "Prečo nie?". Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol navštíviť svoju známu dermatologičku, kvôli môjmu hroznému akné. Povedala mi, že už ďalšie pupienky pravdepodobne mať nebudem. Bol som celý šťastný a spýtal som sa prečo. Odpovedala, že na nové už nemám voľný priesor. Celé zle.
Celé zle
Dnes si môj syn prvý krát ošetril ranu sám. Nenašiel leukoplast, tak použil pásku na koberce. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi odoberali krv na nejaké testy. Potom som dostal nádobku na vzorku moču. Keď som bol v polovici plnenia nádobky, zatmelo sa mi pred očami, hlavou som narazil do steny a nakoniec ma objavila až sestrička s gaťami na pol žrde. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si v zahraničí kúpil plátky sušeného mäsa. Keď som dal prvý kúsok do pusy, pomyslel som si že je to dosť tvrdé akurát tak na zlomenie zubu. A aj bolo. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi po týždni zápchy podarilo vytlačiť nazhromadený materiál. Neznesiteľná bolesť ma dohnala až k slzám, no môj priateľ ma odmietol odviesť do nemocnice. Podľa neho som určite mala s niekým análny sex. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme s rodinou cestovali na dovolenku. Mal to byť dlhý let, a na moje veľké šťastie si ku mne prisadlo skvelé dievča. Ja som pre ňu asi taký skvelý nebol, lebo sa neskôr presťahovala na voľné sedadlo cez uličku. Hneď vedľa môjho otca. Ten jej potom rozprával historky o tom, ako mi býva pri cestovaní zle a na to som sa aj vážne povracal. Celé zle.
Celé zle