Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som bola u lekára na kontrole s rukou a zároveň som bola na druhej injekcii do tej ruky. Všetko bolo fajn, kým mi lekár pri odchode nepovedal, že dnes to bude bolieť viac. Celé zle.
Celé zle
Včera večer si manžel umýval zuby elektrickou zubnou kefkou. Takú sme doteraz nemali, tak som sa ho pýtala, kde ju kúpil. A on: "Nekúpil. Predstav si že funkčnú zubnú kefku niekto vyhodil do koša na elektroodpad." Celé zle.
Celé zle
Dnes na mne náš doktor v nemocnici kde pracujem predvádzal skupine študentov, ako funguje ultrazvuk. Spoločne sme s prekvapením zistili, že som tehotná. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išla cez park v centre mesta, keď jedna pani predo mnou skolabovala a padla na trávnik. Okolo išli dve tínedžerky a začali si pochvaľovať aké je to super, že si tu ľudia môžu kľudne ľahnúť a opaľovať sa v strede mesta. Celé zle.
Celé zle
Dnes som asi 15 minút čakala, kým mi zapípa teplomer. Potom som zistila, že som ho nezapla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išla s babkou v aute, babka šoférovala. Po čase som si všimla, že nemá okuliare, tak sa jej pýtam, že ako môže šoférovať bez okuliarov. Ona mi na to: "Ale moja, veď na šoférovanie okuliare nepotrebujem. Ja ich potrebujem iba na to, aby som videla." Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bol na odber krvi. Sestrička ale trafila žilu až na 5-ty krát, takže som mal celú ruku dopichanú. Keď som potom prišiel druhý deň do práce, zamestnávateľ ma poslal na drogové testy. Celé zle.
Celé zle
Včera mi vynadala stará suseda. Vlastním posilnovnu a vraj jej vnuk u mňa utráca peniaze, ktoré mu ona dáva a nemá jej doma kto okopávať a nosiť tažký nákup, lebo je vraj stále v posilke. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň som večer upratovala so švagrinou špajzu. Musela však odbehnúť a ako som rezko vykročila a všade boli porozkladané veci, čo som si uvedomila až v poslednej chvíli, tak som sa zvrtla a moje koleno to nevydržalo a vyskočilo. Namiesto toho, aby mi niekto pomohol, mi rodičia začali nadávať, že to mám za to, že som pribrala. Nohu mám v dlahe a to som len tento týždeň skončila skúšky a tešila som sa, že budem mať tri týždne voľno. Pobehám lekárov a môžem akurát tak sedieť doma a dávať si do ortézy na koleno ľad. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa tešila na rybaciu polievku. Pekne som si ju robila, až kým neprišla frajerka. Povedala, že tam chýba hrach a dala tam celú konzervu hrachu. Som alergická na hrach. Celé zle.
Celé zle