Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa mi snívalo, že som slávny futbalista, práve som na štadióne a kopem na bránku. Namiesto do lopty som ale kopol do steny vedľa postele... 2 prsty na nohe zlomené. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moji spolubývajúci na intráku rozhodli, že si zo mňa vystrelia a urobili klasický žartík s vedrom plným vody nad dverami, ktoré mi spadlo na hlavu, keď som vošiel dnu. Až doktor, ktorý mi diagnostikoval otras mozgu a zašíval mi hlavu im potom vysvetlil, že 10-kilové kovové vedro so zvyškami cementu nie je na takéto fóriky najlepšie. Celé zle.
Celé zle
Včera som montoval nové osvetlenie pod kuchynskú linku, a keď som mal lampy dole, tak som zistil, že na tie nové ešte potrebujem premyslieť iné upevnenie. Nechal som teda trčať zo zadu káble. Mame som dával bezpečnostnú inštruktáž: "Pre istotu si dávaj pozor, aby si sa nedotkla týchto káblov. Nič by sa Ti nestalo, lebo istič som vypol, ale istota je guľomet." Rukou som ešte naznačil, o ktoré káble ide. Chytil som ich a prásk! V ruke mi zabrnelo, ešte aj iskru to hodilo, a vyplo istič, o ktorom som bol presvedčený, že je vypnutý. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bol v bufete dať si dve zapekanky. Požiadal som predavača, aby mi ich dal zohriať. On na to, že to neodporúča. Tak sa ho pýtam že prečo, veď sú to zapekanky, je tam syr a ten sa decentne roztečie. Nakoniec z neho vyšlo, že tam dávajú nejaký najlacnejší "nárez" a ten pri zohriatí divne smrdí a chutí. Celé zle.
Celé zle
Dnes som ako taxikár viezol domov z nemocnice jednu staršiu pani. Celú pol hodinu mi veľmi detailne rozprávala o tom, ako jej robili kolonoskopiu. Celé zle.
Celé zle
Včera uplynuli 3 týždne odkedy som si zlomila nohu. Šla som na kontrolu do inej nemocnice (pre istotu). Lekár bol prekvapený, prečo nemám predpísané injekcie na riedenie krvi, ale mňa skôr prekvapilo, keď mi oznámil že mám zlomenú inú kosť, ako mi pôvodne diagnostikovali. Celé zle.
Celé zle
Dnes všetci oslavuju nový rok. Len ja ležím doma v posteli a plačem od bolesti, ktorú mám z kŕčov v bruchu. Ostatným pochopitelne z Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno ma pani v lekárni upozornila, že moje nové lieky môžu mať mierne laxatívne účinky. Cestou v autobuse som zistil, že slovo "mierne" asi nebolo úplne správne. Nestihol som. Celé zle.
Celé zle
Dnes som volala lekárke kvôli výsledkom odberu krvi a zdvihla mi to sestrička so slovami: "Počúvam rádio Expres!" Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel cez mesto a počas chôdze ma zastavila mladá slečna (odhadom 13-14 ročná). Povedala mi, že jej mama je veľmi chorá a nevie ísť von a či by som mohol pre jej mamu kúpiť cigarety v blízkom stánku a že peniaze na to mi dá! Nesúhlasil som, a dal som pozdraviť chorú mamu, snáď sa vylieči aj bez cigariet. Celé zle.
Celé zle