Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som bol u doktorky a sestrička ma poslala na vécko, aby som priniesol vzorku moču. Keď som sa vracal do ordinácie, podkol som sa o prah a celý som sa tým oblial. Potom som musel komplet omočený sedieť 2 hodiny v čakárni a piť vodu, aby sa mi chcelo ísť znovu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som od dcéry dostala vši, ktorých som sa zbavovala dva týždne.Dnes to bolo presne mesiac, a preto som si ráno zo srandy skontrolovala hlavu. Mám ich znova. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že môj kolega je adminom stránky Užívame CSD2 a všetko čo píše myslí vážne. Celé zle.
Celé zle
Včera mama doniesla Šofocolu, nepijem to často, tak som sa potešila že doniesla. Dnes som mala 2x hnačku, od mamy som sa dozvedela, že je už po záruke. Aj teraz sedím... Celé zle.
Celé zle
Včera som cvičil biceps. Dnes mám strašnú svalovicu. Na bruchu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že moje tabletky s priemerom 5 milimetrov majú rovnakú farbu ako podlaha v kuchyni. Celé zle.
Celé zle
Dnes poobede som zistil, že zajtrajšie vyšetrenie, na ktoré som objednaný už dva mesiace, malo byť dnes, nie zajtra. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi mama povedala o tom, že ma môj brat, dvojča, ešte v maternici, skoro uškrtil svojou pupočnou šnúrou. Keď odchádzala z izby, dodala: "Dávaj si pozor, nabudúce nebudeš mať také štastie!" Celé zle.
Celé zle
Včera išlo po druhom chodnîku nádhernë dievča. Keď sme boli takmer na rovnakej úrovni, usmiala sa na mňa, a ja som si následne skoro krk vytočil, ako som sa za ňou obzeral. Najbližši pohľad pred seba už bol z intímnej vzdialenosti na stĺp, ktorý mi rozbitl okuliare a rozrazil čelo. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi pustila z nosa krv, tak som si ho ucpal zrolovanou servítkou. Tú som si potom opár minút pripálil spolu s cigaretou. Celé zle.
Celé zle