Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa bolestivo naučil, že keď si nechám kvapky do očí za sklom auta, tak sa môžu slušne zohriať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som si kúpil tyčinku z orechov zaliatych v niečom sladkom. Bolo to chutné ale veľmi tvrdé, a ja som si pri chrumaní zlomil zub. Zubárka sa ma pýtala, čo som jedol, tak hovorím, že takú tvrdú tyčinku z orechov. Ona: "Tú z Lidla?", ja som prikývol a ona dodala: "Tak to ste tu už štvrtý." Celé zle.
Celé zle
Dnes som zaspala na gauči a spadla na zem. Strojček na zuby sa mi zachytil do koberca, a až po chvíli bezmocného hmýrenia sa pribehla mama a oslobodila ma nožnicami. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa sťažovala priateľovi, že som moc tučná. Snažil sa ma presvedčiť, že to tak nie je, a dvihol ma na ruky. Seklo ho v krížch. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami, keď ešte boli veľké horúčavy, išiel môj brat darovať krv. Potom sa týždeň odmietal sprchovať, lebo sa bál, že mu cez dierku po ihle natečie do žíl voda. Celé zle.
Celé zle
Dnes pribehol môj priateľ z posilky so silnou hnačkou. Keď som sa ho pýtala, čo jedol, povedal, že to má preto, lebo mu jeden chalan ponúkol steroidy. Priateľ ich užil všetky. Bolo to preháňadlo. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, ako dieťa, som trpel námesačnosťou. Na dovolenke s našimi sa mi snívalo, že skáčem do vody. Lenže v skutočnosti som stál na posteli, skočil som, a bradou dopadol na nočný stolík. Na všetkých fotkách z výletu som so zdrátovanou čeľusťou. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som išiel na vyšetrenie ultrazvukom. Aby mal doktor dobrý obraz, prikázal mi prísť „s plným mechúrom“. Na vyšetrenie som prešľapujúc čakal 3 hodiny. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som porodila dcérku na chodbe nemocnice, pretože ma nestihli odviezť na sálu. Sestrička sa ma snažila upokojiť že sú aj horšie prípady, pred dvoma rokmi vraj jedna žena porodila už na parkovisku. To som bola tiež ja. Celé zle.
Celé zle