Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som sa konečne odhodlala k tomu, aby som začala brať antikoncepciu. Dnes som zistila, že som tehotná. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prišla na pooperačné vyšetrenie k doktorovi, ktorý ma pred týždňom operoval. Sestrička ma pustila do ordinácie, aby som tam na neho počkala. Keď otvoril dvere, vyvalil na mňa oči a hovorí: "Ako to že ste tu? Ja som myslel, že ste zomrela...". Celé zle.
Celé zle
Dnes som zažila svoj najtrápnejší zážitok. Už dlhšie ma trápi zápcha a tak som sa rozhodla navštíviť lekáreň. Sme malé mesto a lekárnička nás všetkých pozná, nuž som sa rozhodla, že lieky kúpim akože pre dieťa. Prišla som tam a suverénne som si vypýtala masť na zapareniny a čípky na stolicu pre dieťa. Lekárnička diskrétne prikývla a odišla dozadu. A stade na mňa zavolala:"Načo ste chceli tie čípky?" Musela som na lekáreň plnú ľudí zavolať:"Na zmäkčenie stolice." "A chcete pre dospelého či pre dieťa?" Nedalo sa inak, musela som s pravdou von... Cestou späť som sa chcela plaziť po kanáloch. Celé zle.
Celé zle
Dnes ležím v nemocnici kvôli zajtrajšej operácii. Pred pol hodinou ma zavolali, že si mám dať ešte urobiť sono vaječníkov. Prídem tam, vyzliekla som sa, lekár vykonal svoju prácu a po ošetrení sa ho pýtam, že aké sú možné komplikácie zajtrajšej operácie. Hodil na mňa kamennú tvár a zadrel: "Komplikácie? Môžu sa vám poškodiť orgány v okolí, alebo môžete umrieť... ešte nejaké chcete počuť?". Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa hral v poloprázdnej električke s mobilom, keď mi niekto šliapol na nohu. Zakričal som: "Jáááu, čo si slepý?" Ani som sa naňho nestihol pozrieť, a už som od neho dostal po hlave slepeckou palicou. Kľudne dodal: "Chlapče nehovorí sa slepý, ale nevidiaci!" Celé zle.
Celé zle
Dnes som prvý krát držal v ruke najnovší iPhone. Bolo to po tom, ako som ho na pohotovosti musel vybrať jednému pacientovi z análneho otvoru. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol vyzdvihnúť mojich rodičov z nemocnice. Ocitli sa tam včera po tom, ako zjedli syr, ktorý môj otec nechával "dozrieť" posledných 6 rokov. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som skoro vstával a rozospatý som siahol po deodorante. Nakoľko som bol v noci malovať a nechal som si neporiadok v izbe, namiesto Axe som chytil čierny sprej a strekol si ho na telo. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami odišli susedia na dovolenku. Naše spálne susedia, a oni si nechali nastavený budík s debilbnou funkciou opakovania. Ďalšie ráno o siedmej sa ozval prvý krát, a odvtedy každých 5 minút vyzváňa ako šialený 30 sekúnd. Cez deň to tak nevadí, ale v noci to žerie nervy. Celé zle.
Celé zle
Včera ráno som bol u zubára. Keďže som sa dosť ponáhľal do roboty, prakticky celú cestu z ambulancie som bežal, aby som stihol vlak. Prišiel som na nástupište, a v momente keď prišiel rýchlik z Košíc, z ktorého vysúpilo asi 200 ľudí, som si uvedomil, že mám na nohách ešte stále obuté krikľavoružové návleky z ambulancie. Celé zle.
Celé zle