Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes keď som ležala po tme na posteli, vyskočil ku mne môj psík a chcel sa maznať, tak som mu dala pusu na čumáčik. Čumáčik bol ale na druhej strane. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sedel v práci na vécku. Keď som vyložil svoj "náklad", zistil som, že v mojej kabínke už nie je žiaden papier. Vo vedľajšej bol tiež nejaký chlapík, tak sa ho pýtam či by mi nejaký papier nepodal. Zasmial sa a mrmlajúc "to je blbec" zhasol svetlo a odišiel. Celé zle.
Celé zle
Dnes som konečne zistila, prečo máme v spálni stále taký smrad. Moja dcérka dávnejšie "zachránila" malého vtáčika a dala ho do krabice pod moju posteľ, že ho vylieči. Akurát že naňho zabudla a vtáčik bol už v značnom štádiu rozkladu. Celé zle.
Celé zle
Včera som dostal defekt. Koleso moc fučalo, tak som ho vymenil za rezervu. Dnes som sa chystal do pneuservisu. Ráno som však dostal ďalší defekt. Ešte silnejší. Pleumatika praskla a už ju nebolo s čím vymeniť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpila krásne kožené topánky. Skúšala som si len ľavú, lebo keď mi tá sedí, s pravou nebýva problém. Mali posledný pár. Až doma som zistila, že ma pravá topánka tlačí. Je o pol čísla menšia. Celé zle.
Celé zle
Dnes som na ceste pred domom našiel ležať našu mŕtvu mačku. Povedal som rodine čo sa stalo, že ju asi zrazilo auto a neskôr sme ju pochovali vzadu na záhrade. Pár minút po "pohrebe" si naša mačka prišla vypýtať žrádlo. Pochovali sme mačku niekoho iného. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prvý krát išiel na návštevu k mojej priateľke, s ktorou sme spolu už 3 mesiace. Keď som vošiel dnu, vybehlo oproti malé dievčatko so slovami: "Ty si môj ocko?". Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som bol na kúpalisku. Ľahol som si vedľa bazénu a začal som sa opaľovať. Asi za pol hodinu ku mne prišla nejaká pani a hovorí: "Skovaj to ty preverzák, sú tu deti!". Mal som dieru v šortkách a vták mi trčal von. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma v našich potravinách jeden pán pýtal, kde máme jogurty. Myslel si, že tam pracujem. Tento mesiac už bol tretí. Celé zle.
Celé zle
Dnes som videl ako jeden chalan narazil čelom do dopravnej značky na chodníku. Tak sa naštval, že do nej začal mlátiť dáždnikom. To mu ale nestačilo, tak začal kopať do veďla stojaceho auta. Mal som z toho strašnú zábavu, kým som si neuvedomil, že to auto je moje. Celé zle.
Celé zle