Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes, keď som nakupovala v potravinách, sa na mňa zadíval malý chlapec stojaci vedľa a spýtal sa ma, či som prostitútka. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj otec prišiel večer z vonku s tým, že mu asi niekto ukradol auto lebo ho nevie nájsť. Spolu s mojou mamou prehľadali dvor aj okolité ulice, ale nikde nič. Až po pol hodine otec prišiel, a povedal, že auto si zabudol pred istým obchodným domom, keď tam bol dať opraviť tlačiareň. Bolo ale divné že prišiel domov až tak neskoro, keďže ten obchodný dom je od nás pár minút chôdze. Povedal, že síce auto našiel, ale zabudol si kľúče, a auto tam musel nechať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami sme si spolu s mamou objednali pizzu. V ten deň však celkom dosť fúkalo. Keď sme si pre ňu išli pred dom tak mama mala na sebe sukňu. Vietor ju pekne podfukoval a donášačovi sa naskytol príjemný pohľad. Jeho nadšenie sa však zväčšilo keď mama namiesto katastrofa zakričala kamasutra. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie mi nebolo veľmi dobre. Ležala som v obývačke na gauči a zrazu mi bolo treba strašne vracať. Ako som bežala na WC, povrcala som sa cestou. Keď som sa vracala z WC, šmykla som sa na tom. Celé zle.
Celé zle
Včera si Tono odložil pred obchodom bicykel tak, aby videl, keby mu ho chceli ukradnúť. A videl to! Celé zle.
Celé zle
Minulý rok sme boli na termálnom kúpalisku blízko mesta. Deti sa tam vždy kúpu bez plaviek, preto si som istý, že hovno, ktoré som uvidel plávať na hladine, má na svedomí jedno z nich. Panika, ktorá sa strhla po mojom výkriku „h*vno!“ bola určite veľmi zábavná, pre tých, ktorí ležali v bezpečí na dekách a vychutnávali si divadlo. Ohrození kúpajúci skákali na breh. Jeden z nich plával k brehu od stredu bazéna a na vlne, ktorú ťahal za sebou, sa nieslo aj to h*vno.V bezprostrednej blízkosti jeho chrbta. Keď sa vyšvihol na breh, h*vno mu ležalo na hrubej gume plaviek. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bol v Rakúsku a kúpil som si marhulový jogurt. Zloženie: Smotana, jogurtové kultúry, marhule. Dnes som si kupil marhulovy jogurt na Slovensku. Zloženie: smotana, jogurtová kultúra, marhule, farbivo: výťažok z mrkvy, kukuričný škrob, arabská guma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glukózovofruktózový sirup a benzan draselný. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si na obed išla robiť pizzu. Ako zvyčajne som zabudla pri zohrievaní rúry z nej vybrať plechy, ale dnes medzi dvoma plechmi bol starý papier na pečenie. Keď som do kuchyne prišla zistiť, či je zohriata rúra, všade bol dym. Papier bol úplne spálený a keby že prídem o chvíľu neskôr, začne najskôr horieť. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som prišiel z roboty do môjho apartmánu. Predtým som sa ešte zastavil v obchode aby som si niečo kúpil na jedenie. Mal som toho dosť tak ked som otvoril dvere, kľúče som nechal vo dverách a išiel som odniesť nákup. Počas tých 15 sekúnd čo som bol preč ma nejaký haj*el zavrel v mojom apartmáne, zobral kľúče a odišiel. A áno, náhradný nemám. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som musela ísť uprostred noci venčiť psa. Ako tak stojím pri ceste a čakám, kým sa pes vy..., pristavilo sa pri mne auto s poľskou ŠPZ a chlap v ňom sediaci sa ma kostrbatou češtinou opýtal: "Nepotřebuje pani pána?" Celé zle.
Celé zle