Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi keď som si kúpil nový počítač, tak starý som išiel predávať. Ešte v ten deň ako som kúpil nový som starý odpojil, vyfotografoval a dal na inzerát. Nasledujúce ráno sa my ozval človek že si pre neho večer príde. Keď prišiel, chcel ukázať že pc funguje, ale ja som ho presviedčal že som ho včera odpojil a že musí ísť bezchybne. Ale nedal sa odbiť a tak som ho zapojil. Samozrejme že sa nespustil. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som tu čítal, že niekomu prihoreli cestoviny, nenormálne som sa na tom smial ... Dnes sa to stalo mne. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok na jeseň som tri dni po sebe stúpila do toho istého h*vna, keď som sa vracala zo zastávky domov. Nikdy som nezistila, kde sa nachádzalo. Celé zle.
Celé zle
Dnes po ceste z práce nestačí že 10 minút musí pršať (mierne povedané) práve keď idem k autu (vystúpim v meste celý mokrý do dúhy a slnka), tak doma ešte zistím že sa mi v ruksaku vysypal celý obed (maso s ryžou a štavou). Celé zle.
Celé zle
Včera som konečne vyhodil nespárovanú ponožku, ktorá mi v zásuvke strašila už asi pol roka. Dnes sa k nej objavila druhá do páru. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi cez ruku prebehol pavúk. Keďže sa pavúkov strašne bojím, za strašného kriku a jačania som ho odhodila a pár krát po ňom tresla topánkou. Chvíľu na to mi na dvere búchali policajti... Zavolali ich susedia, vraj to znelo ako keby niekoho zavrždili. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že môj telefón je dostatočne tenký na to, aby sa zmestil do škáry vo výťahovej šachte. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som v nákupnom centre v otáčacích dverách narazil ksichtom do skla. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa nasťahoval do nového bytu a hneď som mal to „potešenie“ celý deň počúvať autoalarm, ktorý húkal niekde pod oknom. Keď som sa už naštval a išiel som sa pozrieť odkiaľ ten hluk ide, zistil som že to je susedov papagáj. Odvtedy som zustil, že ten škriatok ovláda nielen autoalarm, ale aj motorovú pílu, požiarnicku sirénu a veľa ďalších „príjemných“ zvukov. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola vyvenčiť kamarátke psa. Starám sa oňho počas jej ciest. Vletela som do bytu a rozbehla sa na toaletu, ktorá je rovno za dverami. Hlúpa, stále zabudnem ako zle dovierajú. Celé to prebehlo rýchlo a nie práve najtichšie. Po chvíli som pristúpila s obojkom ku psíkovi so slovami "no poď môj, teraz si na rade ty". Pri odchode z bytu som stretla suseda umývajúceho chodbu. Ešte nikdy ma nikto tak úprimne nevysmial. Celé zle.
Celé zle