Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred niekoľkými rokmi sme išli na týždeň na ryby a šetrný otec vypol elektriku. Teraz už vieme aká to bola blbosť. V mrazničke sa plazili dvojcentimetrové červy a smrad z bytu sme nevyvetrali ani za dva mesiace. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami sme viezli v kufri súdok s kapustou a pri prechode cez výtlk sa prevrátil. Celý kufor sme síce vyčistili, ale ten smrad ostal. Prešli tri týždňe a zatuchlinu bolo stále cítiť. Dnes sme zistili prečo. Kapusta v tom bola nevinne. V ten deň manželka zabudla v priehradke spolujazdca nedojedené korbáčiky. Celé zelené "prevoňali" auto. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som utekal na trolejbus, všetci to poznáte ked nestíhate a na koniec ešte čakáte na zastávke lebo ste to stihli v novom rekorde. Namiesto trolejbusu prišiel malý autobus a ja som rozmýšlal nad tým, ako sa tam toľko ludí pomestí. Až ked odchádzal mi došlo, že som mal nastúpiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som do ďalšieho formulára s kolónkou meno vyplnil svoje celé meno, aby som o riadok nižšie našiel kolónku priezvisko. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol v Kauflande na veľkom nákupe. Po hodine bol môj vozík slušne naložený a ťažko sa tlačil. Keďže som v ňom nemal nič cenné, odstavil som si ho na kraji uličky a išiel zobrať papierové útierky. Vozík sa už nenašiel. Po 20-minútovom hľadaní za pomoci predavačiek a nazeraní do vozíkov všetkých zákazníkov sme našli iný opustený vozík s nákupom, ku ktorému sa nik nehlásil. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie v Prahe rano na letisku sa check-ujem na let do Chicaga. Mal som jeden stop-change v Copenhagene. Pani mi hovori ze mam "hodinu a pul na přestup v Kodani" takze musim utekat rychlo na druhy gate lebo je to mimoschengensky let. Ja sa na nu pozeriem a hovorim jej: "Mila pani ale ja letim do Copenhagenu nie?". Ona sa zasekne...nadvihne obocie a mlsne mi do ksichtu: "vzdyt to je Kodaň!". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bol vonku. Asi hodinu po návrate domov som potreboval mobil. Nikde nebol. Volal som naň z pevnej linky, ale nič sa neozývalo. Všetko som doma prehľadal vrátane tašky a oblečenia, čo som mal vonku. Ale bezvýsledne. Musel som ho stratiť na ulici... Keďže som ho nenašiel, kúpil som si nový. Dnes som našiel stratený mobil v rifliach, ktoré som si zas išiel obliecť. Tie boli od osudného dňa na ramienku a mobil bol celý čas vo vrecku. To svojou váhou prevrátil smerom dole, a keď som tam šmátral rukou zospodu, zdalo sa byť prázdne. Celé zle.
Celé zle
Včera som šla do sestrinho bytu vyvenčiť jej psíka. Tak veľmi mi trebalo na záchod, že som nestihla zavrieť dvere a už som aj letela na wecko. Za môj výkon by sa nemusel hanbiť ani nejaký drevorubač. Pri zapínaní vodítka som ešte prehodila: "No a teraz si na rade ty Eďulo". Pri vychádzaní z bytu som stretla suseda umývajúceho schodisko. Ešte ma nikto tak nevysmial. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok sme sa rozhodli, že si zaobstaráme dalšiu mačku, keďže tá jedna sa začala sama nudiť. Ako poslušný chovateľ som prišiel pre mačku a spravil som si voľnejší deň, aby som jej pomohol zoznámiť sa s prostredím. Odišiel som preč s tým, že mačka je v poriadku. Keď som sa vrátil domov unavený, zamieril som rovno do postele. Mačička si dala záležať na uvítacom drinku. Dostala hnačku zamotaná v perine. Celé zle.
Celé zle
Včera sme šli z vinobrania do mesta a stavili sa vo večierke. Burčiak nehrozil, tak sme sa rozhodli, že ideme do bieleho vína. Keď sme prišli na rad, pýtam sa predavačky: "Aké máte biele víno?". Suverénne odpovedala: "Litrové." Celé zle.
Celé zle