Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý týždeň som mala narodky a dostala som veľké zrkadlo. Rozširuje. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si všimol, že fotka môjho psa na facebooku má viac lajkov ako ktorákoľvek moja fotka. Celé zle.
Celé zle
Dnes som volal do servisu kvôli pokazenej práčke. Ozval sa ženský hlas: "Prosím?", tak hovorím: "Volám kvôli pokazenej práčke.". Odpoveď znela: "Počúvam.". Tak som vysvetlil celý problém, ako práčka najskôr začala blbnúť, nakoniec prestala ísť, spomenul som presný model a čakal že mi pošle opravára. Namiesto toho zložila so slovami: "Prepáčte, to bude asi omyl." Celé zle.
Celé zle
Včera som sa tak prejedol, že keď som si dával ponožky, tak som sa povracal. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme boli s našimi na dovolenke. Otec mal nový digitálny foťák a relatívne rýchlo ho zaplnil. Ešte sme chceli jednu spoločnú fotku, tak mu hovorím, nech nejakú nevydarenú vymaže. Vymazal a nová fotka vyšla. Vrátili sme sa a na karte bola len tá posledná. Vymazal všetky. Celé zle.
Celé zle
Včera som čakala na zastávke na autobus a malý chlapec sa tam hral s pištoľou, čo strieľa tie penové projektily. Jedna strela trafila aj mňa, načo ho jeho mama ohriakla, a mne sa ospravedlnila. On jej na to odpovedal: "Ale mami, zabil som tukové monštrum." Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma kamarát opýtal, či sa tá skupina, čo počúvam niekedy nechystá na slovensko. Počúvam Nirvanu. Celé zle.
Celé zle
Včera som zaparkoval pod stromom z ktorého padali nejaké lepkavé veci, takže ráno som mal celé predné sklo zasvinené a nijak to nešlo dole. Keď som o tom povedal kolegovi, ochotne mi priniesol "špeciálny čistiaci prostriedok", že s tým to určite zíde. Špina na okne síce ostala, ale rozleptalo mi to stierače. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci som mala sen, že sa vydávam za pápeža. Už sa mi to snívalo tretí krát. Dnes sa bojím zaspať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som v sude na záhrade videl topiacu sa osu. Neváhal som a kusom drievka som jej pomohol von. Uštipla ma. Ničto ty mrcha. Nabudúce budem múdrejší. Celé zle.
Celé zle