Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno, počas cvičenia z organickej chémie nám cvičiaci prízvukoval aké dôležité je používať ochranné pomôcky.... aby sme neotehotneli. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa nahlas spolužiakovi posťažoval, aká je naša triedna pi*a. Tá pi*a stála za mnou. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sa ponúkla moja učiteľka, že nás po škole aj s dvoma spolužiačkami zvezie domov. Jazdila horšie ako tá mníška v Žandároch zo St. Tropez. Keď nás vysadila, víťazoslávne zahlásila, že vodičák má len týždeň a ako dobre jej to ide. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som bola na skúške z predmetu, ktorý ma veľmi bavil. Otázky mi sadli, všetko som zodpovedala. Docent na to: "Pani kolegyňa, oj, výborne ste to vedeli. Najmä tú druhú otázku, tú mi hádam žiaden študent tak dobre nerozobral... Ale som nervózny, môj syn dnes maturuje. Máte to za dva..." Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme s kamoškou blicovali, nechcelo sa nám do školy. Aby sme predišli náhodnému stretnutiu s rodičmi, učiteľmi, spolužiakmi...vybrali sme sa do susedného mesta (30km). Bolo pekné jarné počasie tak sme sa prechádzali po pešej zóne, centre mesta. Obe spokojné ako o nás nik nevie. Avšak večer v hlavných spravách: "V tom a tom meste rekonštruovali pešiu zónu ..." a my dve sa špacírujeme v hlavnom zábere. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme mali na FEIke prvú skúšku. Mama mi na skúšku nachystala oblek, ako sa patrí. Bola to písomná skúška v štyroch prednáškových miestnostiach a z 900 študentov som bol jediný v obleku. Aj skúšajúci boli v rifliach. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som konečne na previerke z matiky vypočitala všetky príklady správne. Dnes nám učka oznámila, že písomky stratila, a že zajtra píšeme náhradnú písomku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa omylom pokúšala ostrúhať namiesto ceruzky guľôčkové pero. Podarilo sa. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, bolo to stvrtok rano, zaverecny test, v aule absolutne ticho, profaci sa prechadzaju pomedzi studentov, pocut akurat bzukot neonovych lamp, ked tu po asi dvadsiatich minutach totalneho sustredenia sa jeden student prekvapene vykrikne: "Boha, to je po anglicky !?". Celé zle.
Celé zle
Včera som sa stavil, že prídem do školy na ostro. Stávku som samozrejme vyhral. Neskôr som bolestivo zistil, že aj trenírky majú svoje výhody, lebo sa mi ho podarilo pricviknúť do zipsu. Celé zle.
Celé zle