Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes nám chýbal telocvikár a prišiel suplovať nemčinár. Mohla to byť super hodina. Povedal, že dnes si konečne zacvičíme, že nám ukáže, že netreba chodiť ani do posilky. Stačí nám vlastné telo. V minútových intervaloch sme striedali skákanie, kliky, drepy, brušáky a poklus okolo telocvične. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma zase mama zobudila o siedmej, nech stíham do školy, a ako každý štvrtok začíname až druhou hodinou. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som išiel s kamošmi na nudapláž. Stretli sme tam našu profáčku geografie. Hrozný pohľad na niekoho, kto váži aspoň metrák. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som za úspešné riešenie matematickej olympiády v krajskom kole dostal od ZŠ knižku o medveďoch. Asi nejakú vyradenú, lebo v nej boli boli miestami popodčiarkované celé vety. Celé zle.
Celé zle
Dnes mala triedna zas svoju výchovnú chvíľku. Hovorila nám do duše: "Začína to tým, ako sa správate v škole, a nakoniec skončíte vo väzení alebo si budete pichať marihuanu." Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bola v prvý deň v Bratislave. Nastúpila som na prvy bus zo stanice do bodu B a vychytal ma revízor, a kedže mi sms-ka prišla neskôr ako mala, platila som 40e. Moje známe čo tam šli somnou iba kôli mne platili tiež pretože sme sms-ky posielali spolu. Ubytovanie kde sme prišli nemalo záchody a celé to bolo ako geto kde sme mali problém sa vyspať. A cestou do mesta sme vychytali úchyla ktorý mi celou cestou mieril do ksichtu svoj penis, sedela som a bola tlačenica, čiže mi neostávalo nič iné iba to pretrpieť. Vystúpila som a začalo pršať. ... Nádherné dva dni v Bratislave. Celé zle.
Celé zle
Včera sa k nám na izbu (intrák) prisťahovala nová baba. Tak sme sa s ňou večer zoznamovali a ja som sa zo srandy opýtala, či pri spaní chrápe. A ona s milým a prekvapivým úsmevom odpovedala že nie a dúfa, že my tiež nie. No akonáhle sme zhasli a šli spať, už po 10 minútach sa z druhého konca izby ozývalo tichučké odfukovanie ktoré skončilo celonočným chrápaním ale takým, že som mala pocit že to nie je 22 ročná žena, ale minimálne 60 ročný chlap. Vôbec som nespala, ale dnes idem do školy po 12tej, tak som to trošku dospala. No dnes s ňou budeme musieť hodiť reč. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme na polytológii písali test. Vedel som odpovedať na otázku kto je súčasný španielsky kráľ, ale nevedel som si spomenúť, ako sa Chuan Karlos píše. Ale natipoval som to: "Karlos" bude asi "Carlos" a španieli dávajú tuším namiesto "ch" písmeno "j". Až po odovzdaní som si uvedomil, že som tam napísal: "Chu*an Carlos". Celé zle.
Celé zle
Dnes sme mali prvú prednášku z lineárnej algebry. Prednášajúci povedal, že najlepšia vec na tomto kurze je, že raz skončí. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa učím biochémiu a neviem si zapamätať 30 druhov hormónov. Keď som mala 10 rokov, nerobilo mi problém zapamätať si 150 pokémonov. Celé zle.
Celé zle