Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno sme boli na dovolenke pri mori, a tam ma popŕhlia medúza. Ako som sa tak na pláži zvíjal v bolestiach, prišiel ku mne otec s tým, že mám byť ticho, že ho len strápňujem. Celé zle.
Celé zle
Dnes som počas práce telefonoval môjmu lekárovi, aby mi predpísal lieky. Chcel vedieť akú metódu užívania preferujem. Práve vo chvíli, keď som vysvetľoval: „... jednoznačne orálne“, vošlo niekoľko potenciálnych klientov. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa vrátil domov po operácii kolena. Požiadal som mamu o pohár vody. Ona odvetila: „Môžeš si ju doniesť sám, veď nie si mrzák. Nie počkaj, si.“ a hystericky sa rozosmiala. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si popálil nos. Ako? Snažil som sa očuchať zapálenú sviečku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa asi trištvrte hodinu snažil presvedčiť môjho psychiatra, že som v poriadku a nemusím viac užívať antidepresíva. Keď s tým konečne súhlasil, v slzách som sa úplne zrútil a vzlykal nejakých 10 minút. Super, predpis mi zvýšil dvojnásobne. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistila, že som tehotná. Pred dvoma rokmi som si dala zaviesť vnútromaternicové teliesko aby som tomu zabránila. Udáva sa, že s ním môže otehotnieť menej ako 1% žien. To mám ale šťastie. Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi operovali brucho, takže akýkoľvek jeho pohyb ma strašne bolel. Celý nasledujú deň som mal štikútku. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi bolo zle od žalúdka, tak som si dala tabletku proti nevoľnosti. Hneď na to som ju vyvracala. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že nemám akné, ale ploštice. Celé zle.
Celé zle
Nedávno začal sused pôstne žiť pod vplyvom nejakej východnej filozofie. Najnovšie skúšal žiť bez toho, aby chodil na veľkú potrebu. Vydržal to dva týždne, až ho v kŕčoch odviezla sanitka. Dnes som sa ho pýtal, prečo to robil. Vraj by som neveril, aký je to pôžitok vy*rať sa po dvoch týždňoch... Celé zle.
Celé zle