Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som išla upratať neporiadok po svojom šťeňati. Ako som bola nahnevaná, zakopla som o skriňu. Zanadávala som a strašne to bolelo, ale neriešila som to. O dve hodiny som zistila, že mám zlomené dva prsty. Aby toho nebolo málo, strážila som synovca a chcel na druhý deň zemiakové pyré. Predtým však skúsil či funguje mixér, samozrejme aj s mojim prstom. Dva krát za dva dni na pohotovosti. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa sa ráno pred prácou zastavil u lekárky, s tá ma pre istotu poslala na vyšetrenie do nemocnice. Stav bol zlý, tak si ma tam rovno nechali. Človek ide do práce a skončí na lôžku. Prvá veta sestričky na oddelení bola: "A príbor so sebou máte?". Bežne nosím do práce príbor... Dobre že sa nepýtala na čajový servis. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prišla na centrálny príjem do nemocnice, lebo sa mi vytvorila cysta. Lekárka mi nekázala vyzliecť sa, len sa pri vypisovaní správy pýtala, aké je to veľké. Ukázala som to priblížením ukazováka k palcu na ruke. "Asi takéto." Lekárka hovorí: "Počkajte...", zobrala pravítko a odmerala vzdialenosť mojich prstov. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi počas žehlenia vyskočila mačka na dosku, aby preskúmala, čo robím. Z opatrnosti, aby sa nepopálila som odsunula žehličku vedľa.. konkrétne na moju druhú ruku. Celé zle.
Celé zle
Dnes, keď som jedla hot-dog mi priateľ zo srandy povedal, nech si ho tam strčím hlbšie. Tak som to spravila. Hneď na to som ovracala celý stôl. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si bol v optike pre nové okiliare. Na každom oku mám iné dioptrie a pri osádzaní skiel samozrejme poplietli strany. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa ponáhľal k zubárovi. Keď som už bol v kresle, hovorím mu že nech sa nehnevá, no nestihol som si predtým umyť zuby. On mi na to: “Ale to nevadí, ja som bol pred chvíľou na vécku a nestihol som si umyť ruky“. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som niekde doma zapatrošila svoj iPad. Už mi šibalo z toho, že ho neviem nájsť, keď som dnes zistila, že som ho odložila v kuchyni medzi tácky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že nemám rýchly metabolizmus ako som si myslel, ale pásomnicu. Celé zle.
Celé zle
Dnes v autobuse začal chlapík stojaci vedľa mňa strašne kašlať. Našťastie si zakryl ústa. Bohužiaľ mojou rukou. Celé zle.
Celé zle