Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár týždňami som šla s bratom k lekárovi na kontrolu. Bol objednaný na 1 hodinu tak sme pol hodinu predtým vyrazili lebo to máme pomerne ďaleko. Brat odišiel z auta a do 2 minút bol nazad. Po mojej nechápavej otázke, že to nejak rýchlo vybavil mi bolo oznámené, že sestrička sa mu 2 minúty pred našim odchodom z domu snažila dovolať aby mu oznámila, že má prísť až o pol 4 no on mal tichý režim a na mobil sa pozrel až v čakárni. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si prskla do oka Savo. Ked som poloslepá priletela na pohotovosť, doktorka zívla a ukazujúc na tabulu s písmenami kľudne vraví: "Čítajte ...". Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcel ísť výťahom, no keď som doň nastúpil, dvere sa za mnou zavreli a výťah ostal na mieste. Začal som panikáriť, lebo trpím klaustrofóbiou. Po chvíli beznádeje som si uvedomil, že som zatiaľ nestlačil žiadne tlačidlo. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som prišiel domov smädný ako sviňa. Na linke bola otvorená fľaša s vodou, tak som si z chuti logol. Ako išla dnu, tak aj von. Mama polievala kvety a vo fľaši bolo zriedené hnojivo na orchideu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola u lekára a hovorím, že ma bolí chrbát. On mi na to: "Aj mňa." Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi snívalo, ako som si dala spraviť gélové nechty, kúpila novú kabelku, a v tom som sa spotený prebudil. Ja som muž! Som?! Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sa môj dedko s Alzheimerovou chorobou začal zmätočne dožadovať istého človeka. Najskôr sme netušili o koho ide, až sme zistili, že dedo bol homosexuál a mal dva životy. Ten muž bol jeho partner celé desaťročia. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie mi priateľ povedal, že po bolestivej príhode z detstva ostal podľa lekárov sterilný. Nebol to vážny vzťah a výhodou bolo, že som nemusela brať antikoncepciu. Teraz som v siedmom týždni. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som doma spadol zo schodov a na čele sa mi objavila veľká hrča. Kamoši boli zvedaví, ako sa mi to podarilo. Ukázal som im, ako som sa chytil zábradlia, a ako sa mi šmykla ľavá noha. Ukážka to bola verná. Aj pri nej sa mi noha šmykľa a padal som rovnako ako prvý krát. Dopadol som na rovnaké miesto. Hrča na čele sa už nezväčšila. Škaredo praskla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som vstal pravou nohou a v dobrej nálade aký skvelý deň ma čaká. S úmyslom zísť dolu, pripraviť si raňajky a hor sa do práce som netrafil ani prvý schod a namiesto praženice som si pochutil na väčšine schodov. Od zubárky som odchádzal s polovičným úsmevom. Nie, ústa viem otvoriť naplno, len zubov mi polovica chýba. Celé zle.
Celé zle